Schedule

SOMMARERBJUDANDE

COMBO kort

För endast 799:-

plus 200:- medlemsavgift

17/6 - 24/8

OBS! Gäller bara nya medlemmar.

Hej alla föräldrar!

Nu är det äntligen dags för barnens gradering, som kommer bestå av utdelning av streck och bälten. 

Datum & tid:

Datum: Söndag 16 juni 

Tid:

Grupp 1 (Nybörjare): kl 10:00 - 11:00

Grupp 2 (Fortsättning): kl 11.30- 12.30

Grupp 3 (Ungdom):kl 13.00-14.00

Pris: 300kr

I priset ingår bälte/streck samt diplom. 

Ni kan även anmäla er på plats i receptionen. Anmälan stänger torsdag den 13/6. Det är viktigt att alla anmäler sig i tid!

Betalning sker via SWISH 123-157 74 10, märk betalningen med barnets namn och personnummer.

Det går även bra att betala i receptionen. 

Hoppas vi ses!

Mvh Fightzone Malmö

0735040394

Blue light discount 50% !!!

Those of you who work for the police, fire brigade or ambulance get a 50% discount on training cards with us. Just remember that you need to show proof that you work in these professions.

 

Nu under sommaren är alla bälten välkomna på BJJ mixad pass.

Sista dag för VT 2024 är 14/6, den 16/6 är det BJJ barngradering.

Todays schedule
11:30 - 12:30 Brazilian Jiu-jitsu Mixed
17:30 - 19:30 Submission wrestling Open mat
18:00 - 19:30 Boxing Mixed
18:00 - 19:30 Thai/Kickboxing Mixed
Brazilian Jiu-jitsu

Monday
11:30 - 12:30 · Mixed
18:00 - 19:30 · Mixed
Tuesday
11:30 - 12:30 · Mixed
18:00 - 19:30 · Mixed
Wednesday
11:30 - 12:30 · Mixed
18:00 - 19:30 · Mixed
Thursday
11:30 - 12:30 · Mixed
18:00 - 19:30 · Mixed
Friday
11:30 - 12:30 · Mixed
Saturday
11:00 - 12:30 · Open mat

Youth BJJ

Saturday
10:00 - 11:00 · Youth (10-14 year)

Kids BJJ

Thursday
17:00 - 18:00 · Continuation
Saturday
10:00 - 11:00 · All groups

Thai/Kickboxing

Monday
18:00 - 19:30 · Mixed
Tuesday
18:00 - 19:30 · Mixed
Wednesday
18:00 - 19:30 · Mixed
Thursday
18:00 - 19:30 · Mixed
Friday
18:00 - 19:30 · Mixed
Saturday
11:00 - 12:30 · Open mat

Boxing

Monday
18:00 - 19:30 · Mixed
Tuesday
18:00 - 19:30 · Mixed
Wednesday
18:00 - 19:30 · Mixed
Thursday
18:00 - 19:30 · Mixed
Friday
18:00 - 19:30 · Mixed
Saturday
11:00 - 12:30 · Open mat

Strength and conditioning

Saturday
10:00 - 11:00 · Mixed

Armwrestling

Monday
18:30 - 20:00 · Mixed